Ślub humanistyczny w Folwarku Ruchenka | Anastazja i Radek | Wesele w stodole

folwark ruchenka sesja
Jesteście gotowi na relację z upalnego czerwcowego dnia, w którym odbył się pewien niezwykły ślub w Folwarku Ruchenka?
A na nieziemską imprezę pod dachem stodoły, której nie były w stanie powstrzymać ani szalejąca burza próbująca zagłuszyć muzykę, ani strugi deszczu lejące się przez otwarte drzwi! 
To lepiej usiądźcie wygodnie… i zaczynamy!

Folwark Ruchenka to miejsce, które znamy od lat z reportaży, opowiadań i niezliczonych zdjęć krążących po social mediach. Ale dopiero w tym roku dane nam było pojawić się tam osobiście. I choć pogoda była ekstremalna a oczekiwania duże, nie przeszkodziło nam to w chłonięciu atmosfery tego miejsca.
Folwark Ruchenka to, jak piszą sami właściciele, totalny czill, slow i autentyczność. Czyli bez sztuczności i nadęcia, bez przesłodzenia i nadmiaru. Za to z surowym, naturalnym klimatem, idealnym na niesztampowe wesele w stodole. Wymarzonym na ceremonię w plenerze, podczas której najważniejsze słowa padają w promieniach słońca, wśród szumu wiatru i śpiewu ptaków. I w końcu – perfekcyjnym na ślub humanistyczny, w którym liczy się indywidualność i szczerość.
Jeśli chcielibyście poczytać trochę więcej o ślubach humanistycznych, zerknijcie na artykuł na naszym blogu, a jeżeli nabraliście ochoty na ślub w plenerze, zobaczcie gdzie jeszcze można go urządzić.

Folwark Ruchenka – Ślub Humanistyczny

Anastazja i Radek od samego początku wybrali taką właśnie formę zaślubin. Chcieli podczas ceremonii humanistycznej w Folwarku Ruchenka, w gronie naprawdę najbliższych przyjaciół opowiedzieć o swojej niezwykłej i zawiłej historii. Pragnęli również podzielić się swoimi myślami i uczuciami a także złożyć bardzo osobiste przysięgi.
Intymnego wręcz charakteru dodał fakt, że ceremonię poprowadziła ich przyjaciółka, ubierając w piękne słowa historię ich miłości ale i opowiadając o każdym z nich z osobna.
Dla Anastazji i Radka szczególnie ważna była symbolika dnia ślubu, w całości nawiązująca do natury i budowania rodziny. Ich marzeniem było zorganizowanie ceremonii, która umocni więzi i stanie się wspólnym doświadczeniem zgromadzonych gości. Doświadczeniem, do którego będą wracać latami…

Napiszemy jeszcze tylko, iż ślub humanistyczny pod gołym niebem w Folwarku Ruchenka, a także szalone wesele w stodole były strzałem w dziesiątkę! Resztę obejrzyjcie sami!

Miejsce: Folwark Ruchenka
Suknia: Warsaw Poet
Kwiaty: Kwiatów Kilka
Dj: Urban Wedding

…a jeśli planujecie ślub pod gołym niebem, rzućcie także okiem na nasz reportaż ze słonecznej i radosnej ceremonii Agnieszki i João

ruchna folwark ruchenka folwark ruchenka folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka przygotowania do ślubu przygotowania panny młodej folwark ruchenka przygotowania panny młodej folwark ruchenkaprzygotowania panny młodej folwark ruchenka przygotowania panny młodej folwark ruchenka folwark ruchenka rystykalne wesele folwark ruchenka rystykalne wesele przygotowania pana młodego folwark ruchenka przygotowania pana młodego folwark ruchenka przygotowania do ślubu folwark ruchenka przygotowania panny młodej folwark ruchenka przygotowania panny młodej folwark ruchenka first look folwark ruchenka first look folwark ruchenka ślub w folwarku ruchenkaceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ślub humanistyczny folwark ruchenka ślub humanistyczny folwark ruchenka ślub humanistyczny folwark ruchenka ślub humanistyczny folwark ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenka ślub w folwarku ruchenkaślub w folwarku ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka ceremonia plenerowa folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka neon na ślub wesele w stodole folwark ruchenka neon na ślub slow wedding folwark ruchenka folwark ruchenka sesja folwark ruchenka sesja folwark ruchenka sesja folwark ruchenka sesja folwark ruchenka sesjapierwszy taniec pary młodej pierwszy taniec pary młodej pierwszy taniec pary młodej wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka wesele w stodole folwark ruchenka folwark ruchenka rustykalne wesele folwark ruchenka rustykalne wesele folwark ruchenka rustykalne wesele