Wesele i ślub w plenerze | Monika i Adam | Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni

wesele plenerowe

Monika i Adam zdecydowali się nie tylko na ślub w plenerze ale też wesele! Bez planu B, bez namiotu czekającego na rozbicie w razie niepogody. Kompletnie nie wiemy jak oni to policzyli, jak wycyrklowali… ale udało się! Być może pomógł jego amerykański luz, być może jej zmysł i perfekcyjne wyczucie smaku, naprawdę nie wiemy. Nie ulega jednak wątpliwości, że ich plenerowa ceremonia i przyjęcie pod gołym niebem wyglądały jak ze snu.

Humanistyczny ślub w plenerze

Jak ślub i wesele to wiadomo, że także najbliżsi i przyjaciele, a sporą część z nich należało ściągnąć w rodzinne strony Moniki aż ze Stanów. Wybór padł na Muzeum Wsi Kieleckiej, to właśnie tu Monika z Adamem urządzili przepiękną ceremonię humanistyczną pod gołym niebem.
Co w ogóle sprawia, że śluby humanistyczne są tak niezwykłe i za każdym zapadają nam w pamięć na długi czas? Dla nas to z pewnością ich bardzo osobisty charakter. Narzeczeni nie tylko przysięgają sobie w obecności zaproszonych gości miłość, wierność i uczciwość (co już najczęściej wyciska łzy wzruszenia). Podczas takiej ceremonii poznajemy często ich historię – jak i gdzie się poznali, jak się w sobie zakochali, co musieli zrobić żeby być razem, a często również jakie podjąć decyzje albo co za sobą zostawić. Słyszymy najbardziej intymne słowa i wyznania, dowiadujemy się co w sobie uwielbiają, co ich śmieszy, jak widzą swoją przyszłość. Plenerowe śluby humanistyczne łączą więc w sobie bardzo uroczysty moment celebracji wstąpienia w związek małżeński z niezwykle osobistym charakterem.

Wesele pod gołym niebem

Po wzruszającym ślubie w plenerze, Monika z Adamem zaprosili swoich gości na wesele pod gołym niebem! Trudno wyobrazić sobie bardziej luźny i radosny sposób celebracji tego pięknego letniego dnia. Rustykalne dekoracje genialnie nawiązywały do miejsca, w którym odbywało się przyjęcie łączyły jednak tradycję z lekkością i elegancją. Wiele wypieków wyszło spod rąk samej Moniki, a większość specjałów pochodziło ze zbiorów i spiżarni rodziców.

Niezwykłości plenerowemu weselu dodawał fakt, że Adam to rasowy Amerykanin, tak więc przyjęcie obfitowało w atrakcje, znane ze ślubów zagranicznych. Były przemowy, toasty oraz występ-niespodzianka Pana Młodego!

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że wyjście poza sztywne schematy oraz łączenie stylów, tradycji i zwyczajów potrafi doskonale wspólnie zagrać. Powstaje wtedy zupełnie nowa jakość, gdzie z jednej strony każdy znajdzie dla siebie coś bliskiego, a z drugiej ma szansę doświadczyć czegoś nowego i zaskakującego!

Miejsce: Muzeum Wsi Kieleckiej

…a jeśli również planujecie ceremonię ślubną w plenerze, rzućcie koniecznie okiem na przepiękny ślub Inger i Darka w Endorfinie.

skansen wsi kieleckiej wesele skansen wsi kieleckiej wesele ślub w plenerze dekoracje ślub w plenerze dekoracje ślub w plenerze dekoracje skansen wsi kieleckiej wesele skansen wsi kieleckiej wesele ślub w plenerze ślub w plenerześlub w plenerze dekoracje ceremonia ślubna w plenerze ceremonia ślubna w plenerze ceremonia ślubna w plenerze ceremonia ślubna w plenerze ślub w plenerze ślub w plenerze ślub w plenerze ślub w plenerze ślub w plenerze ślub humanistyczny ślub humanistyczny ceremonia plenerowa ceremonia plenerowa ślub plenerowy skansen wsi kieleckiej ślub plenerowy skansen wsi kieleckiejślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub w plenerze skansen wsi kieleckiej ślub w plenerze skansen wsi kieleckiej ślub w plenerze skansen wsi kieleckiej wesele w plenerze wesele w plenerzewesele w plenerze wesele w plenerze wesele w plenerze wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiejwesele plenerowe wesele plenerowe wesele plenerowe wesele plenerowe wesele plenerowe wesele plenerowe dekoracje wesele plenerowe dekoracje wesele skansen wsi kieleckiej wesele skansen wsi kieleckiejwesele skansen wsi kieleckiej wesele w plenerze wesele w plenerze wesele w plenerze wesele w plenerze wesele w plenerze wesele pod gołym niebem wesele plenerowe dekoracje wesele pod gołym niebem wesele pod gołym niebem wesele plenerowe wesele plenerowe wesele w plenerze wesele w plenerze wesele w plenerze wesele w plenerzewesele w plenerze wesele w plenerze wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej wesele pod gołym niebem skansen wsi kieleckiej