Sesja ślubna w górach | Wschód słońca na Rusinowej Polanie

sesja w górach o wschodzie słońca

Nie będziemy ściemniać, góry to nie jest nasz pierwszy kierunek. Na wakacje wybieramy zazwyczaj morze, na nartach, jakby to ująć… też nie bardzo. Dlatego gdy Magda i Michał po swoim ślubie rzucili temat “sesja ślubna w górach”, poczuliśmy dreszczyk emocji i powiew świeżości. Po tylu latach pracy wspaniale bowiem sprawdzać się w nowych miejscach i wychodzić poza swoje przyzwyczajenia. Do tej pory, choć jeździmy naprawdę po całej Polsce, w Tatrach fotografowaliśmy tylko raz (jeśli macie ochotę zobaczcie jak to było u Marceli i Wojtka)

Wschód słońca na Rusinowej Polanie

Lokalizacja na sesję ślubną w górach ustalona została bardzo szybko, wybór padł na Rusinową Polanę! To właśnie z tym miejscem łączy się wiele wspomnień Magdy i Michała i właśnie tam zapragnęli zorganizować swój ślubny plener. My natomiast podjęliśmy decyzję o najlepszej porze na zdjęcia. Mając do wyboru wschód lub zachód słońca, zdecydowanie skłanialiśmy ku pierwszej opcji. Domyślaliśmy się, iż upolowanie zachodu w bardzo turystycznym miejscu może być mocno problematyczne. 

Sesja ślubna na Rusinowej Polanie

Napisać, że sesja ślubna o wschodzie słońca na Rusinowej Polanie była strzałem w dziesiątkę to mało. Ponieważ szlak prowadzący na miejsce był o brzasku kompletnie pusty, nic nie zakłócało odsłaniających się przed nami widoków. A gdy dotarliśmy na Polanę oślepiające słońce wydawało się wschodzić tylko dla nas. Nie moglibyśmy sobie tego lepiej wymarzyć. I to jest właśnie recepta na udaną sesję zdjęciową – rozpocząć ją w najbardziej sprzyjających warunkach, co w miejscach tętniących życiem oznacza często dotarcie do nich właśnie o świcie. Jeśli uda nam się bowiem złapać klimat i wytworzyć kameralną, intymną atmosferę, to w miarę gdy warunki stają się mniej sprzyjające, a turyści napływają coraz liczniej, nic nie jest w stanie już wytrącić nas i Was z sytuacji, którą udało się wytworzyć. 

Wy rozgrzani i wyluzowani cieszycie się sobą, a my pracujemy po swojemu – spokojnie, naturalnie i blisko, unikając zbytniego patosu i sztywnych póz. 

Jeżeli zapytalibyście nas, czy warto wybrać się na sesję zdjęciową w góry… odpowiemy – kiedy jedziemy??? 

Suknia: Anna Kara

sesja w górach o wschodzie słońca sesja w górach o wschodzie słońca sesja w górach o wschodzie słońca sesja w górach o wschodzie słońca sesja w górach o wschodzie słońca sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna w górach rusinowa polana sesja ślubna w górach rusinowa polana sesja w górach o wschodzie słońca sesja w górach o wschodzie słońca wschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubna wschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubna wschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubnawschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubna wschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubna sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna rusinowa polana sesja ślubna rusinowa polana sesja ślubna rusinowa polanasesja ślubna w górach o wschodzie słońca sesja ślubna w górach o wschodzie słońca sesja ślubna w górach o wschodzie słońca sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie 041-sesja-ślubna-na-rusinowej-polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polaniesesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja zdjęciowa w górach sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie sesja ślubna na rusinowej polanie wschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubna wschód słońca na rusinowej polanie sesja ślubna sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górachsesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach sesja zdjęciowa w górach