Mr. & Mrs. Oh! Wedding Storytellers
foto by piękne Kryjaczki

Cześć!

Nazywamy się Justyna i Jacek. Wspólnie pracujemy i nie ukrywamy, że bardzo to lubimy. Razem też odpoczywamy. Właściwie, jak by się dobrze zastanowić, prawie wszystko robimy razem! Na co dzień lubimy to co naturalne, autentyczne i niepozowane i tak też staramy się pracować. Po prostu opowiadamy Wasze historie. Nie stosujemy schematów, ogranych kadrów i sztampowych ujęć. Lubimy myśleć o naszych klientach jako o ludziach wymagających.
Obserwujemy, poszukujemy i niemal niezauważalni wyłapujemy momenty i chwytamy kadry, którymi będziecie pamiętać Wasz ślub przez lata.

Bardzo cieszymy się, że naszą pracą przyciągnęliśmy Waszą uwagę! Jeśli uważacie, że będziemy odpowiednimi osobami do opowiedzenia Waszej historii, zapraszamy do kontaktu.

Hello!

We’re Justyna & Jacek. We work together and frankly, we really enjoy it. We also chill together. Acctually if you think about it we do pretty much everything together! We both care for what’s natural, authentic, unaffected and that’s also how we try to work. We just tell your stories. We don’t use schemes, worn out frames and clichéd shots. We like to think about You as of someone demanding.
We observe, we seek and unnoticeably we catch moments and tiny details through which you’re going to recall that day.

We’re genuinely happy that we caught your attention with our work! If you think we would be the right match for being your storyteller, please do not hesitate and drop us a message.