Ślub plenerowy pod Łodzią | Natalia i Grzegorz | Hotel Kolumna Park

Kolumna Park ślub

Są zakątki Polski obfitujące we wspaniałe miejsca na śluby plenerowe. Niestety od zawsze czuliśmy, że województwo łódzkie jest trochę poszkodowane w tym temacie. Wydawać by się mogło, że niełatwo znaleźć wyjątkową lokalizację na ślub plenerowy pod Łodzią.
Miniony sezon, na szczęście, wyprowadził nas z tego przekonania i otworzył przed nami co najmniej kilka takich przestrzeni. Między innymi szumiące i szeleszczące otoczenie Stodoły w Szczerym Polu oraz elegancko-nowoczesną przestrzeń tonącą w zieleni czyli Hotel Kolumna Park.
Dziś opowiemy Wam właśnie o ceremonii plenerowej Natalii i Grzegorza w Hotelu Kolumna Park.

Najradośniejszy Ślub EVER

Żarty, uśmiechy, dowcipy, salwy niepohamowanego śmiechu – wszechobecna ekstrawertyczna i obezwładniająca radość. Natalia i Grzegorz udowodnili, że można swój ślub wziąć totalnie na miękko, z nieznikającym z ust uśmiechem. Wygłupiali się podczas przygotowań, nie przestawali śmiać się w trakcie ceremonii, porywając swoją radością wszystkich zgromadzonych gości. A soczysta zieleń otoczenia Hotelu Kolumna Park i piękne sezonowe dekoracje wykonane przez Kwiaty Bawełny stanowiły doskonałe tło dla ich szczęścia.
Podczas życzeń składanych w ogrodzie zarówno goście jak i Para młoda dosłownie zrywali boki! Później nastąpił radosny entrance na salę, a energetyczny pierwszy taniec zatańczony został do muzyki z Pulp Fiction. 
Natalia i Grzegorz naprawdę zadbali o świetną atmosferę i o każdego z gości. Natomiast klimat wraz z zapadającym za wielkimi przeszklonymi ścianami zmrokiem, nabierał tempa i przerodził się w niezłe szaleństwo na parkiecie.
Jeśli chcielibyście poczytać trochę więcej o ślubach humanistycznych, zerknijcie na artykuł na naszym blogu, a jeżeli nabraliście ochoty na ślub w plenerze, zobaczcie gdzie jeszcze można go urządzić.

Hotel Kolumna Park – Wesele

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne Natalii i Grzegorza nazywana jest Oranżerią.
Jak przeczytacie na stronie Hotelu Kolumna Park “Sala Oranżeria to minimalizm w stylu glamour oraz idealna alternatywa dla wesela typu garden party”. Oranżeria to prosta przestronna przestrzeń, to drewniana podłoga, to również wielkie przeszklone ściany, wpuszczające do środka nie tylko naturalne światło i promienie słoneczne ale też zieleń otaczającego ogrodu. Co więcej, sala przylega do miejsca, w którym odbywa się ceremonia oraz życzenia. W efekcie oznacza to, że przyjęcie może toczyć się bardzo płynnie – bez przerywników na przejazdy, dojazdy albo wędrowania z odległych od siebie zakątków.
Wesele Natalii i Grześka było uszyte dokładnie na ich miarę. Zorganizowali je bowiem w taki sposób aby to Oni i ich goście czuli się świetnie. Zrezygnowali z typowych weselnych atrakcji na rzecz tych, dopasowanych do ich charakterów i historii. A wszystko to w świetnym guście. Pomógł im w tym DJ, który z dużym wyczuciem i smakiem poprowadził to kameralne a jednocześnie bardzo energetyczne wesele w Hotelu Kolumna Park. 

Bardzo nas cieszy, że sale weselne w okolicach Łodzi stają na wysokości wymagań branży ślubnej i coraz bardziej dopasowują się do potrzeb i poziomu, oczekiwanego przez świadome Pary Młode!

Miejsce: Hotel Kolumna Park
Wedding Planner: Emilia Szcześniak-Siewiera
Kwiaty: Kwiaty Bawełny
Dj: Golden Show


kolumna park ślub plenerowy kolumna park ślub plenerowy kolumna park ślub w plenerze wesele dekoracje przygotowania wesele dekoracje hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele przygotowania panny młodej przygotowania panny młodej przygotowania panny młodej przygotowania panny młodejprzygotowania panny młodejprzygotowania pana młodego przygotowania pana młodegoprzygotowania pana młodego przygotowania pana młodego ceremonia w plenerzeceremonia w plenerze kolumna park ślub w plenerze kolumna park ślub w plenerze kolumna park ślub w plenerze kolumna park ślub w plenerze kolumna park ślub w plenerze hotel kolumna park ceremonia plenerowa hotel kolumna park ceremonia plenerowa hotel kolumna park ceremonia plenerowa hotel kolumna park ceremonia plenerowa hotel kolumna park ceremonia plenerowa koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia koktajl ślub życzenia hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele wesele w oranżerii wesele w oranżerii koktajl ślub życzenia sesja w dniu ślubu sesja w dniu ślubu sesja ślubna krzesła sesja ślubna krzesła ślub w plenerze ślub w plenerze wesele dekoracje pierwszy taniec pulp fiction pierwszy taniec pulp fiction pierwszy taniec pulp fiction pierwszy taniec pulp fiction pierwszy taniec pulp fiction wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria wesele hotel kolumna park oranżeria dj wesele kolumna park wesele w oranżerii zimne ognie wesele zimne ognie wesele zimne ognie wesele zimne ognie wesele zimne ognie wesele love napis napis love wesele sesja