Wesele w stodole Kawkowo | Małgosia i Krzyś | Film ślubny

Wesele w Stodole Film Ślubny

Jaki powinien być film ślubny pary będącej uosobieniem spontaniczności i radości? Na ile możemy pozwolić sobie pracując nad klipem z wesela, które odbyło się w prawdziwej stodole?
Czy dać się porwać intuicji, czy działać trochę zachowawczo… bo to jednak ślub …i co powie rodzina?!
My daliśmy się porwać i usłyszeliśmy najmilsze z możliwych słów z ust Małgosi i Krzysia. Między innymi, że film jest totalnie o nich, że opowiedzieliśmy w nim przepiękną historię! Że nie ma tam przypadkowych ujęć oraz że jeśli mieliby wybierać filmowców po raz drugi, na pewno wybraliby nas!

wesele w stodole

Klip Ślubny

Wracamy więc do pytania z pierwszego akapitu czyli jaki jest klip ślubny Małgosi i Krzysia. Odpowiedź brzmi: dokładnie taki jak Oni!
A więc spontaniczny, bezpretensjonalny i emocjonalny, pełen dźwięków i obrazów,  śmiechu i łez. Podkład muzyczny jest miksem energetycznych utworów z przepiękną, zarejestrowaną muzyką na żywo, wykonywaną przez niezwykle uzdolnioną rodzinę, a także kompilacją zasłyszanych ambientów, rozmów i żartów. Do ścieżki dźwiękowej załapało się nawet kumkanie majowych żab.
Natomiast jeśli chcecie posłuchać szumu wiatru podczas innego Wesela w Stodole, zerknijcie na historię Anastazji i Radka w Folwarku Ruchenka

wesele w stodole kawkowo film ślubny

Wesele w Stodole

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje gdy Para zaplanuje cudowne przyjęcie weselne w stodole a pogoda nawali? Bo taką stodołę to nie bardzo można ogrzać w razie niskich temperatur, a wiatr hula przez szpary między deskami!
Małgosia i Krzyś w dniu swojego ślubu znaleźli odpowiedź na to pytanie, a może nawet wcale jej nie szukali… bo była cały czas w nich… Nic się nie dzieje! Jest wspaniale i niepowtarzalnie. Jest najlepiej jak tylko może być!
Po prostu spójrzcie jak Małgosia i Krzyś się czuli. Zobaczcie jak się bawili na swoim weselu w stodole, ile dawali z siebie i ile dostali od swoich najbliższych!

Miejsce: Kawkowo
Suknia: Warsaw Poet
Bukiet: W te Pędy
Foto: Paulina Popielarska
Dj: Pruczkovski

wesele w stodole kawkowo wesele w stodole kawkowo wesele w stodole kawkowo stodoła kawkowo przygotowania stodoła kawkowo przygotowania stodoła kawkowo przygotowania bukiet ślubny film ślubny kawkowo film ślubny kawkowo film ślubny kawkowo wesele w stodole kawkowo film ślubny wesele w stodole kawkowo film ślubnywesele w stodole kawkowo film ślubny wesele w stodole kawkowo film ślubny wesele w stodole kawkowo film ślubny wesele w stodole wesele w stodole wesele w stodole