Ślub w Tatrach | Marcela + Wojtek | Fotograf ślubny Zakopane

sesja ślubna w górach
Gdy zapytaliśmy Marcelę i Wojtka dlaczego postanowili wziąć ślub w Tatrach, odpowiedzieli: “Po prostu, dlaczego nie?” i, co tu dużo mówić, totalnie nas tym ujęli. Zrobili to tak jak chcieli, w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół, zupełnie po swojemu!

Sesja w górach

No ale zacznijmy tak, jak się powinno, czyli od końca:
Jest czwarta trzydzieści rano, za oknem ciemno, dzwoni budzik, sięgamy po omacku po telefon, wybieramy numer Marceli. I choć sami ich na to namawialiśmy, przez chwilę cieszymy się, że nie odbiera. Po chwili podniosła jednak słuchawkę “Nie śpicie? Świetnie! To ruszamy!”
…na sesję.
O wschodzie słońca.
W górach.
Dwanaście godzin po tym jak Marcela z Wojtkiem powiedzieli sobie TAK!

Zimowy ślub w Tatrach?

Nie do końca, ale wiecie co, było około 7 stopni, wschodu nie było w ogóle, słońce nie pokazało się nawet na sekundę… A było to dla nas takie przeżycie, że zapamiętamy je na bardzo długo.
A wcześniej? Wcześniej był piękny, kameralny i pełen emocji ślub w Tatrach, roześmiane i swobodne przyjęcie (wiemy, bo siedzieliśmy przy jednym ze stołów z super ekipą!) no i obowiązkowe ognisko do – jak się okazało – samego rana.

Tak, kochamy takie śluby!

Miejsce: Villa Miodula
Suknia: Mango
Garnitur: Vistula
MUA: Czas Na Blask by Gabriela Kożuszek
DJ: Apple Music
Kwiaty: Tajemniczy Ogród

villa miodula wesele ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach detale villa miodula wesele villa miodula wesele przygotowania panny młodej przygotowania panny młodej przygotowania panny młodej przygotowania panny młodej przygotowania panny młodej villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościelisku ślub w Kościeliskuślub w Kościelisku villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach kameralne wesele w górach villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele villa miodula wesele ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach ślub w Tatrach sesja w Tatrach detale sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w Tatrach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach