Ślub kościelny w plenerze | Klaudia i Kuba | Pałac Czosnowskich

Ślub kościelny w plenerze

Jeszcze kilka lat temu hasło ślub kościelny w plenerze wprawiało branżę ślubną w zdziwienie i zakłopotanie. Niektórzy coś słyszeli, znajomi znajomych widzieli, a tylko pojedyncze miejsca w Polsce oferowały taką możliwość. Jednocześnie coraz więcej par pragnęło zachowując tradycyjną – kościelną formę zaślubin zorganizować ceremonię pod gołym niebem. Dla nas marzenie takie jest w pełni zrozumiałe, gdyż bardzo często przepiękne miejsca, w których organizowane są przyjęcia dysponują niezwykłymi terenami zielonymi. Czy to ogrodami, czy skrawkami lasu, a nawet małymi jeziorami. I naprawdę żal nie wykorzystać w dniu swego ślubu całego potencjału tych magicznych miejsc. Ponadto dzień nabiera bardzo spójnego charakteru gdy wszystko dzieje się w tej samej przestrzeni, a jeden punkt programu przechodzi płynnie w kolejny. Czemu więc nie może być podobnie gdy decydujecie się na ślub kościelny?

Pałac Czosnowskich Ślub w plenerze

Na szczęście plenerowe śluby kościelne z roku na rok stają się coraz powszedniejsze, a my mieliśmy tyle szczęścia, że Klaudia i Kuba zaprosili nas na swój, tym razem w roli filmowców, do Pałacu Czosnowskich. Jeśli mielibyśmy totalnie skrótowo określić ten dzień użylibyśmy słowa SPEKTAKULARNY! A rozwijając – efektowny, elegancki, olśniewający, energetyczny i zmysłowy, jak z filmu! I chociaż mieliśmy już niejakie wyobrażenia o tym jak może wyglądać ślub Klaudii i Kuby, gdyż poznaliśmy ich na przyjęciu Oli i Michała, które mieliśmy ogromną przyjemność dokumentować dwa lata wcześniej (rzućcie okiem na nasz wpis). Jednakże to, czego byliśmy świadkami, w Pałacu Czosnowskich przerosło nasze oczekiwania.
Będący tłem całego przedsięwzięcia pałac położony jest w zabytkowym parku o powierzchni ponad siedmiu hektarów. A więc mnóstwo zieleni, tafla jeziora wśród starych strzelistych drzew, a całości dopełniają niespiesznie przechadzające się lamy. Park ów stanowi idealne miejsce na plenerowe sesje w dniu ślubu. Z pewnością pomieści wszelkie atrakcje podczas przyjęcia, które tylko mogą odbywać się pod gołym niebem. No i oczywiście okazuje się być rewelacyjny na plenerowe ceremonie ślubne.

Pałac Czosnowskich film ślubny

Praca nad filmem ślubnym w Pałacu Czosnowskich, z  ekipą podwykonawców którą Klaudia i Kuba zgromadzili, było dosłownym spełnieniem marzeń. Każdy dawał z siebie sto procent aby efekt był piorunujący. Zaczynając od perfekcyjnego make-up i fryzury Klaudii, poprzez efektowne stroje, oprawę muzyczną na żywo na najwyższym z możliwych poziomów. Aż do fotografa, z którym współpraca układała się wręcz idealnie… My też daliśmy z siebie 100%! Zobaczcie sami!

Miejsce: Pałac Czosnowskich
Muza: Saxandsix
Fotograf – LM Foto
Suknia: Maciej Zień
Garnitur: Tailors Club
Florysta: Rock&Flowers
Włosy: Wojtek Stasiak

pałac czosnowskich ślub pałac czosnowskich ślub pałac czosnowskich ślub pałac czosnowskich ślub pałac czosnowskich ślub pałac czosnowskich ślub przygotowania panny młodej pałac czosnowskich ślub przygotowania pana młodego pałac czosnowskich first look pałac czosnowskich first look ślub kościelny w plenerze pałac czosnowskich ślub kościelny w plenerze pałac czosnowskich ślub kościelny w plenerze pałac czosnowskich ślub kościelny w plenerze pałac czosnowskich pałac czosnowskich film ślubny pałac czosnowskich film ślubny pałac czosnowskich sesja ślubna pałac czosnowskich sesja ślubna ślub kościelny w plenerze pałac czosnowskich pałac czosnowskich wesele saxandsix pałac czosnowskich wesele saxandsix pałac czosnowskich film ślubny