Wesele w Zaciszu Pomiechówek | Kasia + Karol | Fotograf ślubny Warszawa

wesele w zaciszu pomiechówek

Zachód słońca w Zaciszu Pomiechówek

Tym razem, z wielką przyjemnością, dzielimy się z Wami historią, którą rozpoczęliśmy miniony sezon, a było nią wesele w Zaciszu Pomiechówek z udziałem Kasi i Karola. Chcieliśmy pokazać je Wam nie tylko dlatego, że to naprawdę piękne miejsce blisko natury. Nie dlatego, że mieliśmy wtedy naprawdę piękną pogodę a pierwszy taniec w blasku zachodzącego słońca wywołał masowy opad szczen. Pokazujemy Wam ten piękny ślub przede wszystkim ze względu na to, co w życiu najważniejsze…

Żeby jednak to odkryć, naukowcy z uniwersytetu Harvarda przez 75 lat śledzili losy 724 mężczyzn. Rok po roku pytając ich o pracę i rodzinę – nie wiedząc oczywiście, jak dalej potoczy się ich życie. Czego się dowiedzieli? Jakie lekcje płyną z dziesiątek tysięcy stron z informacjami, które zebrali?
Cóż, w wystąpieniu podczas jednego z TEDów, ostatni kierownik projektu Robert Waldinger (a było ich na przestrzeni lat czterech!) opowiedział, iż lekcje te nie dotyczą bogactwa, sławy ani coraz cięższej pracy. Najprostszy przekaz, jaki wyłonił się z tych 75 lat badań to:

“Dobre relacje z innymi ludźmi sprawiają, że jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. Kropka.”

Ludzie są najważniejsi!

No dobra, ale dlaczego w ogóle dzielimy się z Wami tymi na poły coachingowymi, iście coelhowskimi radami? Otóż jedyne co zapisaliśmy podczas naszego pierwszego spotkania z Kasią i Karolem, choć zazwyczaj są to szczegółowe notatki o miejscach, wystroju, kolorach, to to ażeby nie skupiać się na rzeczach, ale na ludziach. I tak właśnie nie piękna zieleń, gustowne dekoracje czy świetna muzyka ale ludzie i to, co między nimi sprawiło, że zeszłoroczne wesele w Zaciszu Pomiechówek było tak niezwykłe. Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią!

Miejsce: Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku
Suknia: Julia Gastoł Atelier
Biżu – White Passion
Włosy: Atelier Eliza Prus
Kwiaty – Hibiskus
Tort – Psotne Babki
Muza: Urban Wedding
Zdjęcia: no przecież wiecie kto

zacisze anna korcz wesele zacisze anna korcz wesele zacisze anna korcz wesele zacisze anna korcz wesele zacisze anna korcz wesele zacisze anna korcz wesele przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek przygotowania pana młodego zacisze pomiechówek przygotowania pana młodego zacisze pomiechówek przygotowania pana młodego zacisze pomiechówek przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek przygotowania panny młodej zacisze pomiechówek fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia fotograf ślubny warszawa ceremonia wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek wesele w zaciszu pomiechówek zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele zacisze pomiechówek wesele wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele pod warszawą wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz wesele w zaciszu anna korcz