Sesja rodzinna w Łodzi | Asia + Janek + Pina + Leo

sesja rodzinna nad wodą

Sesja rodzinna nad wodą

Co może powstać gdy spotkasz się na sesji z kolegą z podstawówki, którego poznało się w wieku, w którym obecnie jest jego starsza córka? Oprócz poczucia “ach jak ten czas szybko leci”, niewymuszona, naturalna sesja rodzinna w Łodzi. Taka, o której zrobieniu zawsze się marzyło!
Z przyjaciółmi z dzieciństwa w ogóle bywa tak, że mimo iż drogi toczą się tak różnie, to gdzieś przypadkiem bądź nie, cały czas są obecni w życiu. W ważnych, przełomowych, dobrych, ale i trudnych chwilach.
Tak jest właśnie z na co dzień mieszkającym za granicą Jankiem i jego rodziną – Asią, Piną i malutkim Leo.

Rodzinny spacer w Łodzi

Tym razem powodem spotkania była sesja rodzinna w Łodzi – naszym mieście. Umówiliśmy się więc na spacer, dużo opowiadaliśmy, dużo słuchaliśmy, śmialiśmy się i żartowaliśmy. Nagle zorientowaliśmy się jednak, że minęły prawie trzy godziny i po raz kolejny zadaliśmy sobie pytanie: “kiedy tez czas tak szybko uciekł?”.

Bo przebywając z tą czwórką ma się wrażenie, że jest to po prostu fajna rodzina, która lubi ze sobą spędzać czas i dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Rodzina gdzie #worlifebalance i #familycomesfirst nie są tylko pustymi frazesami wrzucanymi pod zdjęciami. Rodzina, w której dzieciaki mogą być po prostu dzieciakami, a dorośli nie chcą (i nie muszą) wypruwać sobie żył pracując nadgodziny.
Fajnie jest być taką rodziną, polecamy to wszystkim!

PS. Mamy szczęście do takich rodzin i bardzo nas to cieszy!

sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna nad wodą sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna łódź sesja rodzinna warszawa sesja rodzinna warszawa sesja rodzinna warszawa sesja rodzinna warszawa sesja rodzinna warszawa sesja rodzinna warszawa