Industrialna sesja ślubna | Weronika + Jacek | Fotograf ślubny Łódź

industrialna sesja ślubna

Niezwykłe miejsce na sesję

Gdy jesteś fotografem lub filmowcem postawienie wyraźnej granicy pomiędzy pracą a życiem bywa trudne. W najmniej spodziewanych momentach patrzysz kadrami, zastanawiasz się nad kolorami, zaczynasz w głowie montować sceny. Dajmy na to taka sytuacja – siedzisz u cioci na imieninach. Słońce wpada przez okno, zawiewający wiatr delikatnie porusza firanką i nagle bach! Łapiesz się na komponowaniu ujęcia!
Innym razem postanawiasz spędzić wieczór we dwoje na dyskusji czy kontrast w tym konkretnym zdjęciu należałoby podnieść o 2 czy o 3 punkty?
Albo kiedy kolejny już raz, wracając do domu po ślubie mijasz tę samą kontenerownię i za każdym razem w głowie pojawia się myśl – która z twoich par odważy się na coś takiego jak industrialna sesja ślubna w takim miejscu?

Nietypowa sesja ślubna

Otóż byli to Weronika i Jacek! Para architektów z Łodzi zaufała nam i odważyła się na zdjęcia w takiej scenerii. Na dobrą sprawę, patrząc wstecz wydaje się nam, że pomysł był wręcz dla nich stworzony! No bo jakie miejsce pasuje lepiej do kogoś kto swoje wesele postanowił zorganizować w ścisłym centrum miasta w surowym, nowoczesnym wnętrzu Przerwy? Kogoś, kto odnajduje się w tak minimalistycznej sukni jak ta od Po Prostu? Z resztą, po prostu na nich spójrzcie.

To nie tak, że nie lubimy zdjęć w zieleni, nad wodą czy w górach. Każdy, kto spędził na naszej stronie choć chwilę, dobrze o tym wie. Ale ta industrialna sesja ślubna totalnie połechtała nasze artystowskie korzenie. Przypomniała długie godziny patrzenia w pełnym skupieniu na relacje między kropkami i kreskami na płaszczyźnie kartki. Ach, to były czasy!
Tutaj ponownie mogliśmy odkrywać rytmy, kierunki i kontrasty. Zarówno te pomiędzy światłem i cieniem, pionem i poziomem jak i czernią i bielą. Cały ten minimalistyczny ogrom geometrii. A w tym wszystkim tych dwoje – Weronika i Jacek całkowicie na swoim miejscu, rozumiejący o co chodzi. Bez żadnych uwag.
Miód na nasze serca.

industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna industrialna sesja ślubna