Wesele w Rezydencji Miętowe Wzgórza | Ola + Michał | Film ślubny Warszawa

Wesele w Rezydencji Miętowe Wzgórza

Na wesele w Rezydencji Miętowe Wzgórza mieliśmy chrapkę już od jakiegoś czasu. Miejsce to przewijało się nam przed oczami, czy to w zapytaniach, opowieściach, czy też reportażach z wesel znajomych fotografów. W tym sezonie trafiliśmy tam i my, w odsłonie stricte filmowej i w najlepszym możliwym towarzystwie. A to wszystko dzięki Nim…

Ceremonia oraz sesja ślubna w Wilanowie

A Oni… cóż, możemy oczywiście napisać, że wyglądają jak z okładki Vogue’a a ich uroda niemal onieśmiela. Możemy też powiedzieć, że są kompletnie zwariowani, spontaniczni a przy tym roześmiani i non stop wpatrzeni w siebie. Możemy, ale po co?! Wszystko to już pewnie zobaczyliście w naszym filmie ślubnym!
To co jednak chcielibyśmy napisać to, że Ola z Michałem fenomenalnie odnaleźli się w scenerii Ogrodu w Wilanowie podczas sesji ślubnej. Że zaangażowali się w nią w stu procentach i po prostu popłynęli, bez fałszywej skromności.

Niesamowite przyjęcie w Miętowych Wzgórzach

Fenomenalnie również dobrali miejsce i zorganizowali swoje przyjęcie weselne w Rezydencji Miętowe Wzgórza. Luksusowa, nowoczesna posiadłość w amerykańskim stylu stanowiła idealne tło dla nich i ich gości. Wesele Oli i Michała przywodzi na myśl przyjęcia jak z Wielkiego Gatsby’ego i naprawdę cudownie było znaleźć się w samym środku tego wszystkiego!

Miejsce: Rezydencja Miętowe Wzgórza
Muza: Saxandsix
Fotograf – PieczkoPietras
Suknia: Justin Alexander Signature
Buty: Jimmy Choo
Garnitur: Zaremba Bespoke

przygotowania panny młodej warszawa przygotowania ślubne warszawa przygotowania panny młodej warszawa przygotowania pana młodego warszawa sesja ślubna wilanów sesja ślubna wilanów film ślubny warszawa wilanów film ślubny warszawa wilanów film ślubny warszawa wilanów film ślubny warszawa wilanów film ślubny warszawa wilanów film ślubny warszawa wilanów sesja ślubna wilanów sesja ślubna wilanówplener ślubny warszawa wilanów plener ślubny warszawa wilanów film ślubny warszawa wilanów rezydencja miętowe wzgórza wesele detale rezydencja miętowe wzgórza wesele detale wesele w rezydencji miętowe wzgórza film ślubny warszawa wesele w rezydencji miętowe wzgórza film ślubny warszawa wesele w rezydencji miętowe wzgórza film ślubny warszawa wesele w rezydencji miętowe wzgórza film ślubny warszawa wesele w rezydencji miętowe wzgórza film ślubny warszawawesele w rezydencji miętowe wzgórza film ślubny warszawa