Sesja brzuszkowa w parku | Ewa + Wojtek + Amelka

sesja brzuszkowa w parku

Sesja brzuszkowa – tak czy nie?

Długo zarzekaliśmy się, że sesja brzuszkowa na pewno nie znajdzie się w naszej ofercie. Bo sztuczna, bo nie w naszym stylu, bo może nawet trochę “tandetna”. Tak sądziliśmy do momentu aż Ewa z Wojtkiem nie namówili nas żebyśmy po prostu zrobili to po swojemu. Ok, skoro tak to wybraliśmy się wspólnie na spacer do parku. Pogoda była piękna, a nastroje luźne. Dużo rozmawialiśmy, a jeszcze więcej śmialiśmy.

Lifestylowa sesja w parku

I tak właśnie powstały te zdjęcia. Trochę lajfstajlowe, trochę fotoreportaż z fajnego momentu w życiu, zdecydowanie jednak pamiątka na później. Do tego bardzo w naszym stylu.
Dziś córeczka Ewy i Wojtka ma już sporo ponad pół roku
…i już niebawem znów spotkamy się w parku.

PS. Kiedyś już to powiedzieliśmy – mamy niesamowite szczęście do cudownych ludzi!

sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa