Ewa + Wojtek + Amelka | Sesja brzuszkowa w parku

sesja brzuszkowa w parku
Długo zarzekaliśmy się, że sesja brzuszkowa na pewno nie znajdzie się w naszej ofercie. Bo sztuczna, bo nie w naszym stylu, bo może nawet trochę „tandetna”. Tak sądziliśmy do momentu aż Ewa z Wojtkiem nie namówili nas żebyśmy po prostu zrobili to po swojemu. Ok, skoro tak to wybraliśmy się wspólnie na spacer do parku. Pogoda była piękna, a nastroje luźne. Dużo rozmawialiśmy, a jeszcze więcej śmialiśmy.

I tak właśnie powstała ta sesja brzuszkowa w parku. Trochę lajfstajlowa, trochę fotoreportaż z fajnego momentu w życiu, pamiątka na później. Bardzo w naszym stylu.
Dziś córeczka Ewy i Wojtka ma już sporo ponad pół roku
…i już niebawem znów spotkamy się w parku.

sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja rodzinna w parku sesja rodzinna w parku sesja brzuszkowa w parku sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa sesja brzuszkowa warszawa