Kasia & Daniel | Sesja narzeczeńska

Poznajcie Kasię i Daniela. Parę, z którą – wiemy to na pewno! – będziemy mieli ogromną przyjemność spotkać się w sierpniu. Jednak już teraz bardzo chcemy pokazać Wam efekty jakie przyniosła ich sesja narzeczeńska.

Zawsze namawiamy nasze pary, żebyśmy przy okazji sesji spotkali się w miejscach, które są im bliskie, w których dobrze się czują, albo z którymi wiąże się ich historia. Myślimy sobie, że za pięć, dziesięć albo trzydzieści lat, nie tylko oni będą ważni na zdjęciach, ważne będzie wszystko co ich dotyczy, co przypomina o konkretnej sytuacji i pomaga odkopać w pamięci szczegóły i smaczki. Tego nie odczyta się ze zdjęć zrobionych w zupełnie anonimowych miejscach i ze sztucznie narzuconych póz.

Kasia i Daniel wybrali magnolie! My dodaliśmy do tego leśne zakamarki i …po prostu fotografowaliśmy. Powstała naturalna, bardzo prawdziwa i romantyczna opowieść o tym co między nimi.
Z resztą sami rzućcie okiem!

sesja narzeczeńska detale sesja narzeczeńska detale sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska magnolie sesja narzeczeńska magnolie sesja narzeczeńska magnolie sesja narzeczeńska magnolie sesja narzeczeńska magnolie sesja narzeczeńska magnolie sesja narzeczeńska magnolie